רח' שדרות רגר 28, חדר 7, באר שבע, טל' 08-6657058, פקס 08-6657067, נייד 052-3390232

office office office office

יצחק פיירשטיין הינו יועץ מס מוסמך המעניק את שירותיו לארגונים, חברות ועסקים בכל סדר גודל, במטרה לייעל ולמקסם את התנהלותם הפיננסית.

כללים להחתמת עובד על כתב ויתור על זכויות.
הכלל הוא כי אין תוקף לויתור על זכויות עובד מכוח חוקי מגן, כגון: חופשה שנתית, פיצויי פיטורין וכו'.

כל מה שרצית לדעת על קבלת ”מענק עבודה“ - "מס הכנסה שלילי"
עבור שנת המס 2017, שכירים ועצמאים.

החלטת מיסוי לגבי קצבת גישור עד לגיל פרישה.
מתוך אתר רשות המיסים

117תפקידו של יועץ המס הוא לייעץ לבעלי עסקים ברישום וניהול חשבונותיהם, לעסוק בניהול חשבונות, לערוך למענם את דו"חות ההכנסה השנתיים ואת הדיווחים לשלטונות המס כמו הצהרת הון . יועץ מס מייצג את הלקוחות בפני שלטונות המס בכל נושא הקשור לניהול המיסים בחברה או העסק. בנוסף הוא יכוון את בעל העסק בהחלטות על הוצאות פיטורין ופרישה.

 

כל חברה או עסק נדרש לניהול חשבונות והגשת דוחות לשלטונות מע"מ ,ביטוח לאומי ומס הכנסה על פי חוק. עצמאיים זקוקים ליועצי מס, לא רק לניהול ספרים, אלא בעיקר לצורך קבלת ייעוץ שוטף בענייני מיסים .

 

יועץ יכול לחסוך לבעל העסק כסף רב מתברר שהחישובים של מס ההכנסה הם לא תמיד נכונים. בין אם אתם שכירים ובין אם אתם עצמאים, כדאי לפנות ליועץ מס מדי כמה שנים כדי לוודא שלא מגיע לכם החזר מס. זאת לאור הטבות המס המוענקים לאזרחי המדינה, ולא תמיד אנו מודים ייעוץ מס לחברות יועץ מס מציע לחברות מגוון רחב של שירותים בתחום הייצוג מול הרשויות בדגש על רשות המיסים. קודם כל, רואה החשבון יטפל בכל הנושא שהחל ברישום החברה ברשם החברות, כולל פתיחת תיק במע"מ ותיק במס ההכנסה.

ייעוץ לעצמאים:

יועץ מס מטפל בפתיחת תיק במע"מ, במס הכנסה ובביטוח הלאומי. יש לזכור שעצמאיים צריכים לשלם ביטוח לאומי, לעתים מוסדות אלו מבקשים תשלומים מופרזים ללא קשר להכנסה, וכאן תפקידו של יועץ המס לבדוק את העניין.

ייעוץ מס ללקוחות פרטיים:

מערכת המסים במדינת ישראל היא מורכבת ומסובכת ישנם חוקים ותקנות רבות המזכות את הזכאים מתשלום מסים או מהטבות שונות בתשלום המס. כמו מיסוי מס הכנסה מופחת לאזורי עדיפות לאומית, הזיכוי ניתן כנגד הצגת אישור מהרשות – אישור תושב.

 

הנהלת חשבונות - ביצוע הנהלת חשבונות וראיית חשבון לחברות, לעצמאיים, לשותפויות ולעמותות., יעוץ והכוונה בהכנת משכורות ובליווי חשבונאי. משכורות הנהלת חשבונות בתחום הכנת משכורות חודשיות. הנהלת חשבונות בתחום הפקת תלושי שכר.

 

הנהלת חשבונות בתחום הגשת דוחות לרשויות המס מס הכנסה והמוסד לביטוח לאומי תביעות נגד המוסד לביטוח לאומי טיפול בתביעות נגד המוסד לביטוח לאומי בנושאי מילואים, דמי לידה, ודמי אבטלה